.

.

Обичај Черепот Капа, Персоналните Beanies, Додадете ваш Сопствен Текст, Фотографија Логото на Черепот Капа Ски Капи Зима Топла Капа за Мажи Жени

Обичај Черепот Капа, Персоналните Beanies, Додадете ваш Сопствен Текст, Фотографија Логото на Черепот Капа Ски Капи Зима Топла Капа

Мислење на купувачите:

DEN 233.52
Износ
Залиха

100% Полиестер.СОПСТВЕНИ ИНФОРМАЦИИ : Изберете Шапка Стил/Боја Ви се Допаѓа И Направете ја Вашата Сопствена Капи Со Додавање на Текст, Зборови, Слоганот, Бренд Име, Тим Име, Лого, Слика Или Нешто Друго Што Може да Мислам На тоа!.МАТЕРИЈАЛ ОПИС : 100% Полиестер, Област за Печатење, Меки И Удобни, Нежна За Кожата, Добра Еластичност, Погоден За Повеќето Главата Форми.ЛЕСНИ & ДИШЕ : Двоен Слој Дизајн Ви Држи Топло, Но Не Жешка, Погоден За Сите Сезона.Лесни И Меки, Пот Апсорпција, Нежно Да Вашата Кожа.СТИЛСКИ SLOUCHY BEANIE ШАПКА : Создавање на Убав И Модерен Изглед Дизајн,се совпаѓа Со Било Гардероба Како Cardigans, Шалови, Leggings Или Други Формални И Неформални Облека,или Само да Изгледаат Стилски И Пар Надвор Со Вашиот Омилен Облека.ПРИЛИКИ : Око-фаќање на Дизајн го Прави да се издвоите Од Толпата.Лесни Beanie Капи, Slouchy, Едноставен, Но Безвременски.Одличен За Губење На Косата Или Спиење За Да Се Скрие Коса Или Да Се Заштити Главата.Погоден За Внатрешна Или Надворешна Активности, Преземање На Прошетка, Во Шопинг, Да Си Останат Дома Во Леснотијата, Патување, Пешачење, Кампување, Скијање, Сноубординг, Уметничко Лизгање, Итн.Beanie За Мажи Жени Врзани Капа Мека Slouchy Beanie Зима Поврзана Капи Рибар Beanie This Целосно Покриени Плетени Капа Е Стилски И Удобно.Тоа Може Да Се Носи На Многу Начини.Тоа Се Чувствува Топло И Не Заостанато, Погоден За Сите Годишни Времиња И За Сите Прилики.На Slouchy Beanie Шапка Е Удобно И Стилски, Одговара За Мажите И Жените.Еден Неврзан Beanie Направени Со Светлина И Дише Материјали Кои Ќе Ви Ги Удобно Во Текот На Целиот Ден Долго.Погоден За Сите Во Текот На Годината.повеќенаменски Дизајн,Може да Се Користи Како Tradtional Beanies, Turbans,конска опашка Шапка, Спиење Капа, Вратот Потоплите, Дури и Спорт Headband.Висок Квалитет Beanie Е Добар Подарок За Љубовник, Семејство, Пријатели.Модерно И Удобно.добро Дизајниран Мода Обичните Стил, Висок Квалитет на Печатење, Нежни И Убави Шема, да се Направи Што Повеќе Уникатен И Особено Популарни.Тоа Е Исто Така Одличен Избор За Подароци.

Декларирани својства

Најдобри предлози