.

.

Шпион Камера WiFi Скриени Камери - Мини Безжична Камера со Аудио,Изградена-во Батеријата Nanny Cam, USB Приклучок Безбедност Камера 1080p HD Милениче Камера со Стан во Живо Стр

Шпион Камера WiFi Скриени Камери - Мини Безжична Камера со Аудио,Изградена-во Батеријата Nanny Cam, USB Приклучок Безбедност Камера

Мислење на купувачите:

DEN 503.76
Износ
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【2021 НАДГРАДИ КАМЕРА】 : Нова надградена верзија мали камерата е на апарати за домашна безбедност отворено безжичен wifi (Само поддржува 4 G мрежа)со мобилен телефон стан во живо.HD леќа и резолуција и флексибилна метална цевка може да биде 360 степени, свиткана на волја,Скриени во секој агол,Кријат совршено, заштити вашето семејство. ????【USB ПРЕНОСЛИВ WIFI КАМЕРА】мали камери скриена безжична со аудио ПОД дизајн,може да биде како во вашиот компјутер, лаптоп, моќ банка, ѕидни држачи..сите напојување со USB интерфејс, па овој USB змија камерата, исто така, може да биде вклучен во мобилни моќ,се движат на било кое место и да снимите автоматски се 24 часа на ден. ????【HOME SECURITY КАМЕРИ】Wifi камера,во реално време гледање на видео преку мобилен СТАН,сликата сензор кој ја доловува 1920 x 1080 P HD видео со точна репродукција на боите,да се внимава на вашиот дом или канцеларија како дадилка камера. ????【ДАЛЕЧИНСКИ РЕПРОДУКЦИЈА】nanny cam скриена камера Максимална поддршка 256 G FT картичка,Поддршка жариште конекција ако wi-fi не е достапна.На овој начин само се поврзани одблизу и гледа во реално време.Не поддршка на репродукцијата.вграден-во големи батерија на повеќе од 420m Ah, тоа може да се користи за 2,5 часа по целосно наполнета. ????【КАВГА-БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА】90-ден гаранција, секогаш задоволството на клиентите,скриени безбедносна камера пакет содржи : 1 X USB Камера,1 X Боја бенд дијаграм Прирачник за Корисникот.Ве молиме прочитајте ги прирачник за корисникот или чекори на користење опис на Производот внимателно.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани својства

Најдобри предлози