.

.

Advantech - 10SS8F Нерѓосувачки Челик Тест Sieves, 8 Дијаметар, #10 Мрежа, Целосна Висина

Advantech - 10SS8F Нерѓосувачки Челик Тест Sieves, 8 Дијаметар, 10 Мрежа, Целосна Висина

Мислење на купувачите:

DEN 2140.80
Износ
Залиха

#10 мрежа големина.Нерѓосувачки Челик рамка, од не ' рѓосувачки челик жица крпа.Целосна висина (2 инчен длабочина на жица крпа).Сериски број е гравирани на секое сито и содржани во еден бар-кодирани етикета, следење на витални информации.Доаѓа со Сертификат за Усогласеност се применува за ASTM E 11 спецификации.

Декларирани својства

Најдобри предлози