.

.

CONAIR Стап-О-Круг Огледало 41649CS, Пакување Може да се Разликуваат

CONAIR Стап-О-Круг Огледало 41649CS, Пакување Може да се Разликуваат

Мислење на купувачите:

DEN 378.00
Износ
Залиха

Додава двојна функција на маса и ѕидот огледала.Совршен за примена на шминка и tweezing веѓите.Closeup приказ за контакт вметнување.Стапчиња за било каква мазна површина.Доволно мала за да чанта или патна торба.CONAIR Стап-О-Круг Огледало 41649 CS, Пакување Може да Варираат.

Декларирани својства

Најдобри предлози