.

.

EXCEART 5pcs Новороденче Essentials Лесно за Еднократна употреба Бебе Шишиња 100ml Бебе Туш Подароци за Бебе Доенче Новороденче Бела

EXCEART 5pcs Новороденче Essentials Лесно за Еднократна употреба Бебе Шишиња 100ml Бебе Туш Подароци за Бебе Доенче Новороденче Бела

Мислење на купувачите:

DEN 201.36
Износ
Залиха

Постојат пет од нив да ги исполнат своите основни потреби.Не треба да се исчисти, заштеда на време и енергија.Интимни производи наменети за доилки.Храна одделение материјали заштити вашето и на вашиот babys здравје.Со јасно скала, износот на секоја подготовка може да се контролира.Опис Новороденче Essentials Лесно за Еднократна употреба Бебе Шишиња 100ml Бебе Туш Подароци За Бебе Доенче Новороденче.Карактеристики - Димензии : 5. 31 X1. 69 X1. 69inch - Боја : Бела - Материјал : ПП Пакет Вклучувајќи 5 x Расположливиот задолжени за хранење телиња/ Set.

Декларирани својства

Најдобри предлози