.

.

ROSENICE Памук Конец за Шиење Гајтанот Quilting Теми за Машина за Шиење 3000 Метри Бела

ROSENICE Памук Конец за Шиење Гајтанот Quilting Теми за Машина за Шиење 3000 Метри Бела

Мислење на купувачите:

DEN 263.76
Износ
Залиха

Боја : Unbleached бела.Материјал : Памук.Должина : 3000 метри.Калем за конец за шиење.Погоден за различни проекти за шиење.Одлично за заеднички за шиење занает изработка на облека,завеси,домашен текстил итн.Калем за конец за шиење.

Декларирани својства

Најдобри предлози