.

.

Браунинг AK30X7/8 Заврши Понесе Sheave, 7/8 се Роди, Користи 3L, А Појас, 1 Жлебот

Браунинг AK30X7/8 Заврши Понесе Sheave, 7/8 се Роди, Користи 3L, А Појас, 1 Жлебот

Мислење на купувачите:

DEN 599.04
Износ
Залиха

Тип На Производ : Механички Компоненти.Пакет Количина : 1. Пакет Димензии : 7.62 cms (L) x 8.382 cms (W) x 3.302 cms (H).Земја На Потекло : Сад.Браунинг, AK30 X7/8, Фиксна Теренот Sheave, 1 Жлебот(s), 3.05 Инчен Дијаметар, .875 инчен Заврши Родил, што се Користи со 3 L,СО Појаси.

Декларирани својства

Најдобри предлози