.

.

DECORA 1000 Парчиња 18mm Круг Шаване Играчка Око Пластични Googly Очи со самолепливи за Занаетчиството Изработка на

DECORA 1000 Парчиња 18mm Круг Шаване Играчка Око Пластични Googly Очи со самолепливи за Занаетчиството Изработка на

Мислење на купувачите:

DEN 263.76
Износ
Залиха

Материјал : сите овие црни и бели шаване очи се направени од пластика со само-лепило на грбот, лесни и издржливи.Вредност Пакет : овој сет содржи 1000 парчиња од пластични google очи со дијаметар од 18mm, совршен за да им служи на вашите потреби и доволно да го користите.Лесен за Користење : со само-лепило на грбот, овие занает wiggly очи се лесно да лупам надвор и да се држи до каде ви се допаѓа, супер удобен и леплива, никогаш не ќе остави дамки!.Широка Примена : овие пластични wiggly очи се совршени за занаети одлуки, може да се користи за училишни проекти одлуки, diy декорирање и кукли на одлуки и многу други користите, defenitely вашиот мора да има занает снабдување.Забелешка : ве молиме чувајте го ова wiggly очи далеку од вода, во спротивно не ќе леплива; деца под 3 години треба да си играат со него под возрасни' superivision.Големина : 18mm Боја : Црна и Бела самолепливи : Да Облик : Тркалезна се Користи За : DIY Scrapbooking Занаети Играчка Пакет : 500pcs во polybag Лесно да лупам off!.

Декларирани својства

Најдобри предлози