.

.

Пом Poms 2000pcs 1cm (0.4 Инч) со 100pcs Шаване Googly Очите на Креативните Занаети DIY Украси Assorted Colors

Пом Poms 2000pcs 1cm (0.4 Инч) со 100pcs Шаване Googly Очите на Креативните Занаети DIY Украси Assorted Colors

Мислење на купувачите:

DEN 239.76
Износ
Залиха

Висок квалитет еластична и меки пом пом топки направени од мека акрилик предиво.Секој комплет доаѓа со околу 2000pcs од 10мм (0.4 Инчи) пом poms.Исто така е вклучен пакет на 100pcs на само лепило googly очи. (Големини : 8мм, 10мм и 12mm).ЖИВОПИСНИ БОИ : Доаѓа во светли бои кои ќе направат било дело поубаво.Богати бои помогне да се задржи вниманието на децата и да се стимулира нивната креативност и имагинација.КРЕАТИВНИ ПРОЕКТИ : Одлична за занает проекти, образование, уметнички проекти, партии, свадба и домашна декорација.Fuzzy pompoms може да се користи за ракотворби како на пример, играчки, garlands, ѓердани, привезоци, носии и други рачно изработени подароци.Ве молиме имајте предвид дека некои цедење и порамнување се јавува за време на транспортот така пом poms може да се компресирани.Едноставно пената ги назад кон нивната оригинална големина.ЗАБЕЛЕШКА : Поради малата големина на пом пом топки, ве молиме да ги задржи подалеку од деца под 3 години. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Купување со доверба!Ние стоиме зад нашите производи и да понудат 30 ден пари гаранција за враќање на, без прашања праша!.

Декларирани својства

Најдобри предлози