.

.

Aveda Мазна Инфузија Шампон, 33.8 Fl Мл (18084846810)

Aveda Мазна Инфузија Шампон, 33.8 Fl Мл (18084846810)

Мислење на купувачите:

DEN 596.16
Износ
Залиха

Moisturizes и го намалува frizz.Moisturizes и го намалува frizz значително го намалува несаканите бран, помага да се спречи flyaway.Штити од површината штета од топлина стил.Помага во спречување на flyaways.Ексклузивно растенијата инфузија на органско Алое, Пченка и guar грав создава мазна нови површината на косата.

Декларирани својства

Најдобри предлози