.

.

Вук ADIVASI Билни Шампон (1000Ml)

Вук ADIVASI Билни Шампон (1000Ml)

Мислење на купувачите:

DEN 2269.44
Износ
Залиха

Помага да расте подебели и посилни.Нежно чисти нечистотии и нечистотија.Обезбедува траен мазност.За Мажи & Жени.Здрава Скалпот.Adivasi Ајурведа Шампон Составена Од Со Природни Билки Која Е Avaialbe Во Природата.Тоа содржи добрина од природни состојки, што ја промовира раст на косата и контроли на косата да падне.Тоа е paraben и сулфат слободни.Овој шампон ќе им служат на целите на промовирањето на раст на косата и тоа доаѓа со природни протеини.Тоа е унисекс производ и е за сите типови коса.Исполнет со добрина од природни состојки, овој производ е paraben и сулфат слободни.Состојки како japapushpa, jatamansi, reetha, neem, итн помага во донесувањето на грбот на вашата коса за живот.Тоа помага во подобрување на вашата коса текстура.

Декларирани својства

Најдобри предлози