.

.

CLAYGE Шампон S Скалпот и Нега на Коса Шампон од Јапонија

CLAYGE Шампон S Скалпот и Нега на Коса Шампон од Јапонија

Мислење на купувачите:

DEN 503.76
Износ
Залиха

CLAYGE е формулиран со состојки за да се подобри и косата и скалпот на животната средина.Оваа S серија се препорачува за пофини коса видови како што е полесни заврши.Џинџер екстракт нежно се загрева и релаксира скалпот и ментол фирми скалпот за поздрава коса средина.Бентонити глина апсорбира нечистотиите од скалпот Хидролизираат keratin и Baobab семе на нафта хидрати, поправки и додава сјај на косата.Интензивната појава на пена од косата со шампон е корисно да се мијат непријатна миризба и нечистотијата од главата нежно.На помеша глина и екстракти од билки е одличен за скалпот и нега на коса.Силикони-Слободен Шампони Направени во Јапонија.

Декларирани својства

Најдобри предлози