.

.

Nirvelplex N1 18ml, N2 30ml, N3 Шампон 30ml (тоа е само една апликација)

Nirvelplex N1 18ml, N2 30ml, N3 Шампон 30ml (тоа е само една апликација)

Мислење на купувачите:

DEN 2251.20
Износ
Залиха

Што е тоа?И она што е за?Nirvelplex е систем кој ги штити косата за време на техничките процеси.Својата технологија ја штити capillary влакна и се избегнува структурни врзува деградација.Тоа може да се користи со следниве технички услуги : Белење Зацврстување Супер осветлување Боја Без менување на косата квалитет и интегритет во текот на процесот.

Декларирани својства

Најдобри предлози