.

.

Урбан Распаѓање 24/7 Крем Сенка Стап Сенки, ХАОС 1.4 g / 0.049 оз

Урбан Распаѓање 24/7 Крем Сенка Стап Сенки, ХАОС 1.4 g / 0.049 оз

Мислење на купувачите:

DEN 574.80
Износ
Залиха

СЕНКА : Хаос.На крем, вегетаријанци сенки стап што глајд модели на проблеми со долги-трајни водоотпорен боја што е отпорен на исчезнува, smudging или пренесување до 24 часа.Овие вегетаријанска сенки дојде во еден луд спектар на нијанси и бои, и дури и да има цртичка на кофеин да им даде на вашите очи гледам дека дополнителните малку вклучуваат динамика.Тие планирам за лесно мешање, сакајте budge и слој без напор за интензивна боја.Вегетаријанската Формула : НЕ содржи Животински изведен состојки или нус-производи.Со само еден удар, нашите стигнале 24/7 Сенка Стапови ви даде крем, supercharged боја во три fadeproof завршува—мат, трепет, металик.Оваа високо-пигмент вегетаријанска сенки се држиме глајд модели на мазни во нијанси се движат од око осветлувајќи neutrals да храбра, енергична блуз и зеленчук. 24/7 Сенка Стап е кофеин спакувани формула важи без напор, дозволувајќи им на време да се вклопуваат потоа се суши надолу водоотпорен до 24 часа.Се создаде хармоничен изглед за секој расположение со лесно, blendable целиот боја или одат за подраматичен изглед со вградениот острилка за потенки линии и повеќе прецизни апликација.Не алатките кои се потребни!Како да го Користите : * се Применуваат целиот капак за помеша изгледа или користите да се создаде подраматична графички поглед со користење на совет на Сивата Стап да се создаде тенки до дебели линии. *Се вклопуваат во рок од 15-30 секунди да се применуваат со било UD Про Сенки Четка или прсти—тоа суши брзо. *Користете го вградениот острилка да се создаде потенки линии за повеќе прецизни апликација.Големина : 1.4 g / 0.049 оз Полна Големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози