.

.

Целосно Бамбус Дестинација Мериленд Државата во Облик на Служи и Сечење Одбор, Вклучува Висат Врзуваат за Ѕид Екранот

Целосно Бамбус Дестинација Мериленд Државата во Облик на Служи и Сечење Одбор, Вклучува Висат Врзуваат за Ѕид Екранот

Мислење на купувачите:

DEN 719.76
Износ
Залиха

УНИКАТЕН МЕРИЛЕНД ФОРМА : го Прослават животот во Слободна Држава со ова убаво направена од бамбус сечење одбор се намали на обликот на Мериленд.ЗАБАВА ЛАСЕРСКИ-ВРЕЖАНИ УМЕТНИЧКИ дела : Карактеристики врежани уметнички дела се истакнуваат top градови и атракции во Мериленд; одбор мерки 18" x 9-5/8" x 5/8".ПРЕКРАСНА КАКО ЅИД DÉCOR : вклучени се откажам вратоврска, го прави лесно да се на одборот да го удвои како ѕид уметност, ја покажат својата љубов на Мериленд со виси во кујна, трпезарија, ден или канцеларија.ОДЛИЧНО ЗА СЕЧЕЊЕ флип на одборот со текот на празно страна да се користи како висок квалитет, нож-friendly бамбус сечење одбор.ДАДЕ ДАР НА ДОМ : Прави одличен подарок за секој кој сака Мериленд; совршен за родендени, housewarmings, свадби или било повод празникот.

Декларирани својства

Најдобри предлози