.

.

Marc Jacobs Daisy Од Страна На Marc Jacobs | 3 Дел Подарок Сет - 1.7 Оз Тоалетната Вода Спреј, 2.5 Oz Светлечки Тела Лосион, 2.5 Oz Шампанско Туш Гел | Мирис За Жени

Marc Jacobs Daisy Од Страна На Marc Jacobs | 3 Дел Подарок Сет - 1.7 Оз Тоалетната Вода Спреј, 2.5 Oz Светлечки Тела Лосион, 2.5

Мислење на купувачите:

DEN 2399.76
Износ
Залиха

Сите наши мириси се 100% веродостојни од неговата оригинална производителот.При примена на било мирис имајте предвид дека постојат неколку фактори кои можат да влијаат на начинот на мирисот ќе мирис на вашата кожа.Пакување за овој производ може да се разликува од оној прикажан на сликата погоре.Овој објект не е Тестер.

Декларирани својства

Најдобри предлози