.

.

CUJUX Розова Изолација Ручек Кутија - Multilayer Супер Долго Изолација Метал Изолација Барел 3 Слој Храна Контејнер за Храна Чување на Решетката

CUJUX Розова Изолација Ручек Кутија - Multilayer Супер Долго Изолација Метал Изолација Барел 3 Слој Храна Контејнер за Храна Чување

Мислење на купувачите:

DEN 4081.92
Износ
Залиха

Бенто кутија : направен од високо-одделение храна-одделение метал.Материјалот е дебел и тврд, без деформација, и има одлична издржливост.На силиконски прстен го подобрува варењето ефект.Овој ручек кутија може да се рангирани во 3 слоја, и може да се користи во 2 или дури и 1 слој, секој слој има посебен капак за да се осигура нејзината цврстина и чистота.Протерување дупка е погодно за отворање на капакот : кога ручек кутија е само земени, тоа е тешко да го капакот поради ладна и топла негативен притисок средина, како и сигурносен вентил, лесно може да се отвори со едноставно притискање на притисок.Капацитет : 1,5 литри.Димензии : 21.8x11.8 cm Style : Japanese Popular елементи : цврсти color Number на кат : 3 floors Applicable луѓе : на public The не се лизга купот на дното е дизајниран да биде цврста, не е лесно да се носат, фиксно првенство тело не shift, и тоа не е лесно да се tip The надворешниот муцката е направен од метал и може да биде во директен контакт со храна или измешани со porridge Only продаде главни производи, не други products Light снимање и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози