.

.

Изолирани Ручек Торба за Мажи Жени - Обновливи Ручек Кутија Leakproof Кулер Tote Преносни Freezable Деца Возрасни Ручек Торба Организатор со Прилагодливи Рамо, Рака да канцел?

Изолирани Ручек Торба за Мажи Жени - Обновливи Ручек Кутија Leakproof Кулер Tote Преносни Freezable Деца Возрасни Ручек Торба Организатор

Мислење на купувачите:

DEN 407.76
Износ
Залиха

Врвот на tote може да се отвори од силни патент широко за лесен пристап и чистење.РАЗНОВРСНА & ГАРАНЦИЈА : изолираната кулер торба е идеален за возрасни лица, жени, мажи да се спакуваат храна или пијалоци за работа, излети, плажа, кампување, патување и сл.Долгорочни ИЗОЛАЦИЈА : Tiblue ручек торба прифаќа четири-слој изолација дизајн, поставата со дебели еко-пријателски храна одделение алуминиумска фолија, внатрешни работи поместена со 5mm згусне изолација бисер пена, заштита со 300d отпорен на вода мат ткаенина, па може да се стави вашите храна во торба директно, бидејќи на овие безбедно материјали.✔Лесен за Чистење : само лесно да го избришете го со влажна крпа или салфети.MUTIPLE УПОТРЕБА✔Изолирани Ручек Торба : совршен за ручек храна во канцеларија.✔Трајни Изградба : донесува храна одделение, трајни, водоотпорен и leakproof материјал.✔Удобен Пикник Торба : одлична за пикник храна, пијалаци.ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН✔Ширум Отворени : лесно да се пополни и да се повлече на објектот хоризонтално.Овие ручек кулер totes може да се чува храна или пијалаци ладни/топло/свежо, за неколку часа, совршен за on-the-go оброци, работа, излети, патот патувања, плажи, исто така, ручек во канцеларија.За било какви прашања, да ни ги испратите вашите прашања за решение.✔Различни Сметководствена Опции : отстранлив прилагодливи рамо, рака & поместена се справи ви обезбеди три сметководствена опции : Торба, Вертикален Торба, Чанта.✔Премиум Двојна Поштенски : карактеристики висок квалитет метал SBS двојно zip да се обезбеди непречено отворање или затворање.Нашите tote торба е прекрасен подарок за денот на Благодарноста и Божиќ за семејството и пријателите, само слободни рацете да се одржи и да бидат повеќе модерен, стилски и привлечни.✔Повеќе Џебови : обезбедува дополнителен простор за вашите клучеви, шишиња со вода, промени, картички.✔Заштитна се Справува со : надгради дебела рачка дизајн намалува телесната тежина се намалува.Нашиот Тим нуди супериорни услуги на клиентите и живот-време гаранција.Се уште се трошат време и пари одат надвор да се јаде?Дали често заборавајте да имаат ручек или се чувствуваат гладни на работа?Наместо фрлање на сè во кафена хартиена ќеса, а Tiblue медиум изолирани ручек торба е одлична опција за вас, кој не само што ви дава доволно простор за да се спакуваат сите на вашиот храна, drinkings, закуски и мали животни треба целиот ден, но, исто така, да ги задржи на храната свежа добро да ви даде уживаат во најдобар вкус насекаде за поздрав начин на живот!ЗА Tiblue Изолирани Ручек Bag PREMIUM КВАЛИТЕТ✔Термичка Изолација : четири-слој изолација на дизајнот да се задржи храна остане ладна/топло/свежо, за неколку часа.

Декларирани својства

Најдобри предлози