.

.

Bira Занает Хартија Ножици со Замав Од Рака, 12 x 3 База, за сини Картони, Занает Хартија и Фото

Bira Занает Хартија Ножици со Замав Од Рака, 12 x 3 База, за сини Картони, Занает Хартија и Фото

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

Тример е опремен со еден нож за сечење, големина : 14 7/8"x 5"x 1 1/4". 12" x 3" база, 14.25" мерење на палубата со extender рака отвори.Вклучува виси дупка за лесно складирање и простор за заштеда.Воскресна хартија-усогласување водич за проширување владетел нуди совршен хартија поставеност.Дополнителни Замена Ножеви се достапни во нашата продавница. 100% задоволството гарантира, без ризик купување.Како да го користите : Вметнете хартија во тример со ставање под јасно бар.Сечење хартија со притискање на плоштадот сечилото превоз и лизгање нагоре и надолу по јасно бар.Отстрани хартија од тример со подигнување на јасно бар.Како да се промени на ножот : Слајд сечилото превоз на сечилото отстранување на жлебот во близина на дното на јасно бар, се повлече на превоз да се отстрани.Поставување на нови превоз во ритам и лизгајте нагоре јасно бар да се постави на место.Замена на Ножеви се достапни во нашата продавница.Пакетот Вклучува : 1 x 12" x 3" Bira Занает Хартија Ножици.

Декларирани својства

Најдобри предлози