.

.

Џеб Големина Перат Електрични Жилет, Мажите Мини Преносни Автомобил Патување Брада Машина, Преносни Мини Smart USB Полнење Фолија Хлапак (Зелен)

Џеб Големина Перат Електрични Жилет, Мажите Мини Преносни Автомобил Патување Брада Машина, Преносни Мини Smart USB Полнење Фолија

Мислење на купувачите:

DEN 359.76
Износ
Залиха

1 mm ултра-тенок нерѓосувачки челик фолија одговара на подобро и може да се отстрани брада од корени, постигнувајќи почисто и поефикасно бричење и депилација, обезбедување на вас со поцврста и попријатно бричење ефект.61" Тежина : околу 120g Пакет спецификации : 1*Електрична хлапак Забелешка : ●●Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало мерење на отстапување.Мислам дека никој не сака да носи огромен електрични хлапак кога патувате, бидејќи тоа е премногу обемна и неповолно да се носат. ✿[брзо полнење]USB интерфејс може да се наплаќа за еден час, тоа може да се користи непрекинато повеќе од 60 минути, а тоа може да се користи за 90 дена во мирување.

Декларирани својства

Најдобри предлози