.

.

Merqwadd Деца Бебе Девојка Romper Jumpsuit Одблесокот Ракав Шорцеви Целокупната со Појас Летна Облека, Облека

Merqwadd Деца Бебе Девојка Romper Jumpsuit Одблесокот Ракав Шорцеви Целокупната со Појас Летна Облека, Облека

Мислење на купувачите:

DEN 191.76
Износ
Залиха

100% Памук.Материјал : Памук, мек и удобен за лето, дише и лесни ткаенини.Мода и Едноставен Бебе Девојка Скокач Romper : Стилски девојки romper солидна износени jumpsuit со bowknot корселе, исклучување на рамо, еластичен појас, краток бел краток ракав jumpsuit со 7 бои за опција.Повод : Погоден за повик за секојдневно носење,playwear, играње Надвор, роденденски подарок, свадба, роденден, бебе туш или слика пукаат, вашата мала принцеза ќе повеќе убавината кога се носат на симпатична летна облека.Погоден за деца детска мало бебе девојка од 6 месеци до 5 години, одлична за близнаци девојка облека подарок.Пакет содржи : 1 x Шорцеви Jumpsuit.Текстурата е мека рака се чувствува деликатна како облак; овие стилски jumpsuits се од суштинско значење за било малку девојки гардероба.Beacuse многу повратни информации од корисниците на jumpsuit е мал за своите деца, па ние ажурирање на нашите големината на табелата за вас.Ве молиме прочитајте го пред да го купите.Големина на табелата(ажурирање на 2020/6/22) : .Лебл Tagh 80 : Jumpsuit должина : 12.99 Биста 2 : 12.99 Ракав : 12.2 Половината 2 : 7.87 Возраст : 0-6 M.Лебл Tagh 90 : Jumpsuit должина : 13.77 Биста 2 : 13.39 Ракав : 12.59 Половината 2 : 8.27 Возраст : 6-12 M.Лебл Tagh 100 : Jumpsuit должина : 14.59 Биста 2 : 13.78 Ракав : 12.99 Половината 2 : 8.66 Возраст : 1-2 T.Лебл Tagh 110 : Jumpsuit должина : 15.35 Биста 2 : 14.17 Ракав : 13.38 Половината 2 : 9.06 Возраст : 2-3 T.Лебл Tagh 120 : Jumpsuit должина : 16.14 и делови Биста 2 : 14.57 Ракав : 13.77 Половината 2 : 9.45 Возраст : 3-4 T.Бела, Сина, Виолетова, Mauve, Розова,Жолта, Бургундија.Сите Убави и Слатки Бои за Вашиот Избор.Појас треба да се врзуваат за себе, Направи Девојки Повеќе Модата.Кратки Ракави, со Одблесокот, Повеќе Слатки.Не Чекај да се Стави оваа Jumpsuit на вашиот девојки гардероба.

Декларирани својства

Најдобри предлози