.

.

SALUTUYA 3102-0009-0072 2 парчиња Алуминиумски Истиснување Профил L-Облик Зрак 4 x 8 x 72mm за Роботски Структура

SALUTUYA 3102-0009-0072 2 парчиња Алуминиумски Истиснување Профил L-Облик Зрак 4 x 8 x 72mm за Роботски Структура

Мислење на купувачите:

DEN 1183.20
Износ
Залиха

За создавање на работни робот кој покажува инженеринг, едноставни машини.Прецизен цртеж производство дизајн за да се осигура дека тие се вклопуваат точно секое време. 4 x 8 x 72mm Рамен зрак, 3102-0009-0072 Модел роботски структура делови додаток.Се користи како робот структурни база, мал и лесен, лесно да го инсталирате на робот.Дупка моделот на структурните рамен зрак овозможува да се поврзете парчиња заедно на агли.Функција : 1. 4 x 8 x 72mm Рамен зрак, 3102-0009-0072 Модел роботски структура делови додаток.2. Прецизен цртеж производство дизајн за да се осигура дека тие се вклопуваат точно секое време.3. Дупка моделот на структурните рамен зрак овозможува да се поврзете парчиња заедно на агли.4. За создавање на работни робот кој покажува инженеринг, едноставни машини.5. Се користи како робот структурни база, мал и лесен, лесно да го инсталирате на робот.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Роботски Рамен Beam Material : Алуминиум Модел : 3102-0009-0072 Size : Прибл. 4 x 8 x 72mm / 0.2 х 0.3 x 2.8 in Package Листа : 1 x Пар на Роботски Рамен Зрак.

Декларирани својства

Најдобри предлози