.

.

Makoroni - Исус Те Сака Шапка Прилагодливи Капа, DesF35 Бела

Makoroni - Исус Те Сака Шапка Прилагодливи Капа, DesF35 Бела

Мислење на купувачите:

DEN 423.36
Износ
Залиха

Микрофибер,Полиестер,Mesh.Предвремени затворање. ✅ ФУНКЦИОНАЛНА : Полиестер мрежа внатрешна sweatband со влага-wicking перформанси.Кука и јамка прилагодливи назад затворање со relfective табот.Структурирани 6-panel изградба. 3.1 мл., 100% полиестер микрофибер.Snapback Капа Со Боја За Појавување На Пластични Прилагодливи Рака. ✅ ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ : Мека на допир.Дарежливи се вклопуваат.Нашите бејзбол капа дизајни се професионално печатени, така вашиот уникатен дизајн ќе изгледаат одлично и да се направи некој насмевка со смешна, симпатична, гроздобер, или изразено уметнички дела. ✅ СОВРШЕН ПОДАРОК : Лекување на себе си, или направи оваа бејзбол капа совршен подарок за Денот на Таткото, Меморијалниот Ден, Божиќ, родендени, годишнини, пензионирање, или без причина на сите!.Место чисти со млака вода и благ детергент, висат сува. ✅ ПОЛНА БОЈА ДИЗАЈН : Одговара за сите активности.Одлична за сите сезони и Добро за вежби како што се трчање, пешачење, велосипедизам, голф.Оваа бејзбол капа е исто така се идеални за присуство на спортски настани, на сончање на плажа, базен или езеро.Исто така, забава за риболов, пловењето, кампување,отворено настани и безбол игри. ✅ 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Вашето задоволство е наш ВРВЕН приоритет.Ако не сте целосно задоволни со оваа шапка, можете да имате вашите пари назад.Без прашања праша!.Полиестер мрежа внатрешна sweatband со влага-wicking перформанси.Кука и јамка прилагодливи назад затворање со relfective табот.Структурирани 6-panel изградба. 3.1 мл., 100% полиестер микрофибер.

Декларирани својства

Најдобри предлози