.

.

Сплетам Шапка Зима и Топло Beanie Шапка за Mens Жените Ски Капа Божиќ Beanie Шапка

Сплетам Шапка Зима и Топло Beanie Шапка за Mens Жените Ски Капа Божиќ Beanie Шапка

Мислење на купувачите:

DEN 167.76
Износ
Залиха

Тоа Може Да Биде Лесно Да Се Врши Внатре Во Вашата Чанта Или Плажа Tote.Купи Со Доверба : Ако Имате Било Каков Проблем, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил, Ние Ќе Го Реши Тоа За Вас Во Рок Од 24 Часа.Унисекс Beanies За Ладно Weather Absolutely Стилски Beanies.Свитлива И Дефинитивно Спаси Многу Простор. 95% Полиестер, 5% Spandex.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Hat Обемот : 21.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ви Посакувам Среќен Живот.Одличен За Губење На Косата, Да Го Сокријат Коса Или Да Се Заштити Главата Од Студ.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.На Beanie Може Да Ги Покрие Вашите Уши Да Обезбеди Дополнителна Топлина На Вашите Уши И Вашиот Образ.Печати на враќање превозот етикета.Одговара За Било Какви Прилики, Како Што Е Хип Хоп, Улица Танчерка, Костимот Партии, Шопинг, На Секојдневниот Живот И Така Натаму.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Fashion & Мулти-Користење : Не Само Капи,Шапка Дизајн Стил, Сувенири, Без Разлика Дали Тоа Е Забава, Шопинг Или Патување, Убава Капи Секогаш Ќе Направи Да Изгледаат Повеќе Блескави.Се Надеваме Дека Ќе Уживате Во Нашите Производи Колку Што Уживавме Што Ги Прави За Вас.Тоа Е Специјално Дизајнирана Да Ви Даде Стил Дека Ќе Се Задржи Топло.Високо Квалитетен Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex, Меки И Удобни Ткаенина, Двојно-Layer Дизајн, Нема Да Се Чувствуваат Топли Кога Се Носи, Внатрешната Обвивка Ви Дава Дополнителна Топлина.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Задоволителна Услуга : Ако Имате Било Какви Прашања Или Прашања За Време На Купувањето, Можете Да Не Контактирате Во Било Кое Време, И Ние Ќе Го Реши Тоа За Вас Како Е Можно Поскоро.Можете Да Го Носат Во Затворени Простории Или На Отворено.Производ Перформанси : Светлина И Мека Текстура, Силна Пот Апсорпција, Нежна За Кожата, Дише, Светлина И Суво, Добра Еластичност, Погоден За Сите Раководител Видови, Светлина И Лесно Да Се Деформира, Лесен За Носење, Чисто И Модерен Капа Тип, Погоден За Носене, Четири Годишни Времиња Универзална, Лесно Да Се Грижи, Целосно Покривање На Главата , Против Пролизгување И Анти-Навремено, Без Намалување, Не Исчезнува, Без Топка.За Нас : Квалитетот Е Во Центарот На Сите Наши Производи.Секоја Боја Е Мека И Удобна.Погоден Повод : Мала Тежина, Можете Да Го Носат Секојдневно Се Користи За Внатрешна Или Надворешна Употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози