.

.

Жените Копчето До Pullover Качулка Sweatshirt Секојдневен Долг Ракав V Вратот Блуза Солидна Боја Опуштено Одговара Плетени Спортски Блузи (Темно Зелена,5X-Large)

Жените Копчето До Pullover Качулка Sweatshirt Секојдневен Долг Ракав V Вратот Блуза Солидна Боја Опуштено Одговара Плетени Спортски

Мислење на купувачите:

DEN 191.76
Износ
Залиха

????【Материјал】Направен од високо-квалитет на памук и полиестер.Изберете кожата-пријателски материјал, дише, мека и еластична, обезбедување на вас со удобно носење искуство. ✨【Повод】Совршен натпревар со фармерки или хулахопки.Погоден за секојдневна разонода/travel/shopping/home/училиште/празник/street/партија/отворено/клуб носат. ☃️【ГОЛЕМИНА ОПИС】ве Молиме погледнете го големина детали на лево (не големината на табелата) пред ставање на ред.Тоа е најдобро да се избере поголем големина при изборот на големина. ????【ДИЗАЈН】падне облека за жени/шарени џемпер/шарени џемпер жени/women ' s падне мода/жените да падне мода/екипажот вратот sweatershirt жени/преголеми crewneck sweatshirt/женска кошули. ????пролет блузи жените блузи жените долг ракав жените sequin врвот божиќ т-маица долги ракави кошули жените графички tees жените сина блузи & блузи жени 4 јули кошули жените паѓаат блузи жените 2020 година под кошули секси падне блузи жените. ????dressy ракави tunics за жените женска plaid половина ракав т кошула жените долга црна т женска кошула longline плус големина елеци опремени tee женска кошула жените реверзибилна вест лето т риза за девојка baggy долг ракав врвот евтини туника блузи да. ????т shirt маици за жените долги ракави кошули за жените долг ракав случајни кошули за жените долг ракав копчето надолу кошули за жените долг ракав исечете кошули за жените долг ракав секси кошули за жените долг ракав v деколте, кошули за жените.

Декларирани својства

Најдобри предлози