.

.

Правоаголни Рамен Дното Црвено Медиум Нова Година Кинески Кристал Mahjong Нокти Помине Уметност Кристал Mahjong Помине Накит DIY Помине Уметност Декорации

Правоаголни Рамен Дното Црвено Медиум Нова Година Кинески Кристал Mahjong Нокти Помине Уметност Кристал Mahjong Помине Накит DIY

Мислење на купувачите:

DEN 103.44
Износ
Залиха

Тип : Mahjong Помине Накит.Големина на : 1*0.8 cm.Боја : Multicolor.Материјал : Кристал.Количина : 1 Bag(50pcs).Материјал : Кристал Боја : Multicolor Size : 1*0.8 cm Type : Mahjong Помине Jewelry Quantity : 1 Bag(50pcs)Пакет се Вклучени : 1 Bag Помине Уметност Jewelry Note : 1. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.

Декларирани својства

Најдобри предлози