.

.

Фото Рефлектор Картон 8 x 11 инчи/ 21 x 29cm Бела Црна Сребро и Злато Светлина Diffuser Отскочна даска за Производот, Уште Живот Храна Фотографија Реквизити, Pack 2

Фото Рефлектор Картон 8 x 11 инчи/ 21 x 29cm Бела Црна Сребро и Злато Светлина Diffuser Отскочна даска за Производот, Уште Живот

Мислење на купувачите:

DEN 383.52
Износ
Залиха

3 во 1 Рефлектор Одбор : Бела, црна и сребрена површина, одличен за да се пополни, да се одрази, дифузна, блок или омекне светлина, особено намалување на сенки или акцент на контури.Количка & Преносни : Ова 11x8inches/ 29 X21cm фотографски отскокнување одбор огради нагоре како густ, А4.Лесен за складирање и за носење.Hands-Free & Прилагодливи во Агли : Ова 0.1 инчен дебелина Рефлектор картон може да издржи слободно без било заградата на tabletop и позиција во секој агол, врз основа на различни фотографија цели.Широка Примена : Задебелена хартија одбор може да се користи како рефлектор или позадина.Идеална за мали производ фотографија, накит, козметика фотографија, уште живот фотографија, храна фотографија.Пакет се вклучени : 2x Фотографија рефлектор картон.Нашите Грижи слободен еден месец гаранција : Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на преглед, ние веднаш ќе ви испрати замена или рефундирање на вашите куповна цена.

Декларирани својства

Најдобри предлози