.

.

Ratchet Вратоврска Надолу Ремени со Безбедноста Клип 4-Pack 1 x 15' & 4 Мека Циклуси - 500 кг Товар Капа 1500 кг Кршење на Лимитот, Ohuhu Ratchet Вратоврска Падови Логистичка Товар Ремен

Ratchet Вратоврска Надолу Ремени со Безбедноста Клип 4-Pack 1 x 15' & 4 Мека Циклуси - 500 кг Товар Капа 1500 кг Кршење на Лимитот,

Мислење на купувачите:

DEN 496.80
Износ
Залиха

500 кг Товар Капа со 1500 кг Кршење Граници : Тешки-должност изгради овозможува 15ft да се одржи работен товар од 500 кг со 1500 кг кршење на лимитот.Совршен за мотоцикли, atv настана, скутери, спортски велосипеди, автомобили, камиони и други товарни.Лесно Ракување Ratchet Ремени & Корисни Мека Циклуси : На обложени рачки се спарени со ослободување на рачката за леснотијата во работењето и ослободување додека ratchet брави се одржи безбедно место за транспорт.Мека циклуси може да се создаде прилог поени кога вие не имаат кука точка, а исто така и заштита на завршница на вашите важни работи.Гума Обложени "S" Куки со Безбедноста Клипови : Безбедност клипови на куките да ги спречи од испаѓање, додека поставување за да се обезбеди товарот.За да се спречи стока и опрема се оштетени, "S" куки се ергономски обложен со гума за оптимални перформанси.Висок Квалитет на Ткаенина Ratchet Ремени : Ремени се направени на оптимална ткаенина со засилен блиску stitched да се осигура безбедноста на стока и товари.Индустрија Одделение Опрема : Трајни производи со висок квалитет ремени, заклучување и држела овозможи лесна за употреба во обезбедување на мотоцикли, atv настана, скутери, спортски велосипеди, автомобили, камиони и други товарни.

Декларирани својства

Најдобри предлози