.

.

Картмен 1 x 15' Ratchet Вратоврска Надолу до 1500lbs 4pk во торбичката, со 18 Меки Јамка Тај-Долу Ремени & 32 Bungee Кабелот

Картмен 1 x 15' Ratchet Вратоврска Надолу до 1500lbs 4pk во торбичката, со 18 Меки Јамка Тај-Долу Ремени & 32 Bungee Кабелот

Мислење на купувачите:

DEN 527.76
Износ
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Тешки ratchet вратоврска надолу со Мека Јамка Тај-Долу Ремени 18in & Bungee Кабелот 32in.Гума обложени "S" куки се спречи вашиот товар и возило од тоа да биде изгребани. 15 ft.на webbing ќе безбедно задржете големи или мали товари.Чувајте ги вашите опрема сигурно, безбедно и во приштина состојба.Доаѓа во рака со четири bungee канапи, додаде за својата погодност.

Декларирани својства

Најдобри предлози