.

.

17 x 1476' 1 Тркалаат Палета Заврши Рашири Филм Рака Shrink Wrap 1476FT Црна Peni Пакување Резерви се Водат заврши Водат заврши за Движејќи се Движат Материјали комплет Пакување з

17 x 1476' 1 Тркалаат Палета Заврши Рашири Филм Рака Shrink Wrap 1476FT Црна Peni Пакување Резерви се Водат заврши Водат заврши за

Мислење на купувачите:

DEN 551.76
Износ
Залиха

Работната/перформанси ефикасно-се однесува побрзо и securer од twine хартија за Завиткување носителот на Пакување, материјали за движење домаќинство Рака заврши Јасно заврши Големи пластични базен Рашири филм Пакување, пластична заврши.Се водат заврши е идеален производ за да користите кога се занимаваат и се движат пакувањето на Производот Палета заврши рашири филм Држат филм Јасно пакување, Пластична заврши за мебел Пакување резерви се Водат машина.Авто-монотеизам, висока јачина заврши безбедно држи до себе без дополнителна потреба за касета или топлина запечатување.Се водат Заврши : Рашири заврши е идеален производ за да користите кога се занимаваат и се движат.Не само што може да се користи за заштита на предмети од помала штета кога се движи, тоа исто така може да се користи и за обезбедување на големи пратки и заштита склад акции.Авто-монотеизам, висока јачина заврши безбедно држи до себе без дополнителна потреба за касета или топлина запечатување.да punctures и солзите, се водат заврши ќе ви ги предмети и звук додека тие се неотпакувани.Во тоа време, заврши лесно може да се отстрани со никаква остатоци или оштетување остави зад себе.Боја Пред-Водат Заврши : Пред водат обезбедува сите бенефиции на други традиционални обвива, но дури и полесно е да се користи.Се протегала пред тоа, на оваа заврши бара помалку енергија и работна рака за време на апликацијата.Ова исто така води кон полесни ролни и доследен завиткување тензија во текот на.Согласност тензија, исто така, ќе доведе до помалку филм се користи што е и ефикасен и економичен.

Декларирани својства

Најдобри предлози