.

.

CADYWOLF Лаптоп Ранец - Водоотпорен Ранец USB Port - на Повик Ранец - 30L

CADYWOLF Лаптоп Ранец - Водоотпорен Ранец USB Port - на Повик Ранец - 30L

Мислење на купувачите:

DEN 1007.76
Износ
Залиха

Висок квалитет :Нашите гроздобер торба е направена со користење на високо-квалитетни полиестер материјал и цврсто поместена за да се обезбеди долготрајна употреба.Квалитетот крои и поставата даде лесна завршница на торба.Солидна боја и класичен стил дизајн го прави ранец мошне импресивен со нејзиниот изглед.ВОСХИТУВАВ КАРАКТЕРИСТИКИ : Чувајте ги сите на вашите лични предмети безбедно!Оваа симпатична лаптоп ранец е опремен со прилагодливи рамо ремени кои ќе ви го прилагодите според вашиот посакуваната должина.Тоа е исто така опремен со се справи со јамка на врвот и појас тока затворање направени со СТП кожа на пред да се даде совршен ретро изглед!.Со ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Нашите водоотпорен ранец има вкупен капацитет од околу 30 L, кој обезбедува доволно простор за да се одржи вашите лични предмети.Тоа има посебен лаптоп оддел, кој се вклопува до 15.6-инчен лаптоп, дополнителен торба за toiletries и козметика.Тоа е исто така опремен со два архивиран џебови во предни да се одржи вашите често се користи gadgets, предмети и има две шише носители на секоја страна.USB ПОЛНЕЊЕ ПОРТ : Полнење на телефонот насекаде, во секое време на леснотија.Нашите тенок лап-топ ранец доаѓа со полнење преку USB порта за лесно полнење.Така што ќе може да го полните телефонот со помош на вашиот пренослив моќ банка, додека во движење.Таа, исто така доаѓа со слушалка порт што ви овозможува да го приклучиш во вашиот слушалките и слушајте музика.ВОДООТПОРЕН & ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Овој повик daypack многу е водоотпорен.Три-слој крои го чува безбеден од добивање на влажно.Можете да ги користите за време на дождливите денови без никакви втората мисла.Нашите ранец не е само наменета за да го носат вашиот лаптоп, и можете да го користите како училиште торба, туристички ранец, пешачење ранец, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози