.

.

Цврст Силикон Црна Табличка Рамка ги Опфаќа 2 Пакет - Напред и Назад Автомобил Плоча Заградата на Сопствениците. 'Рѓа-Доказ, Штракаат-Доказ, Времето-Доказ ( Црна).

Цврст Силикон Црна Табличка Рамка ги Опфаќа 2 Пакет - Напред и Назад Автомобил Плоча Заградата на Сопствениците. 'Рѓа-Доказ, Штракаат-Доказ,

Мислење на купувачите:

DEN 359.76
Износ
Залиха

'Рѓа-Доказ, Штракаат-Доказ, Сите-Водоотпорна - Произведени со индустриско-премија одделение силиконски, СОЛИДНА е 2 пакет табличка опфаќа' елегантни, рационализација дизајн не само што изгледа добро, со 6 бои за да изберете од, но е конструиран за да се заштити вашето возило од rattling, менувањето, и отпорност на традиционалните метал табличка рамки причина.Поминаа деновите од вас да мора да се грижите за вашата боја добивање рбет.Вози со доверба со 360 заштита на целата година!.Времето е Отпорен - Индустриска-премија одделение силиконски обезбедува силни и издржливи заштита, да издржи температури кои се движат од -26°F до 329°F, никогаш не исчезнува, напукнување, или виткање. 5 изграден во дренажа цепнатинки се наоѓа на дното им овозможи на снег, мраз и снег за лесно seep надвор, да се обезбеди вашите таблички остане ' рѓа и оцрни слободни. 100% Улица Правно - Нула табличка или налепница опструкција.Вози безбедно и со мир на умот да се знае вашите таблички се во рамките на правна усогласеност.Лесна Инсталација За Безбедна Fit - Доаѓа со 8 ' рѓа-доказ завртки и остава само доволно простор за што да се удобно и лесно да се држат вашата табличка на своето место.Еднаш ќе се инсталира, на насловната melds беспрекорно со вашата лиценца плоча, поставување тоа рамен против вашето возило без warping или виткање, encasing тоа сигурно во целосна заштита.

Декларирани својства

Најдобри предлози