.

.

zsst Лаптоп Ракав Торба за Лаптоп Компјутер Заштитни Случај Покрие со Џеб Средината на Ретро Век Модерна Гроздобер Атомска Сметководствена Заштитник Чанта

zsst Лаптоп Ракав Торба за Лаптоп Компјутер Заштитни Случај Покрие со Џеб Средината на Ретро Век Модерна Гроздобер Атомска Сметководствена

Мислење на купувачите:

DEN 436.80
Износ
Залиха

15.6 Инчен Лаптоп Носи Торба Ракав Рачка Случај,Изработени Од Мека Оксфорд Ткаенина,Заштитете Го Вашиот Лаптоп Од Гребење, Шок И Прашина.Карактеристики На Полиестер Пена Баласт Слој И Мека Ткаенина Поставата За Судрат И Шок Апсорпција И Заштита На Вашиот Компјутер Од Случајно Гребнатини.Мека Силна Сметководствена Се Справи Со Фирма Фитинг Дизајн Со Лаптоп Работ Гарда.Патент Глајд Модели Непречено И Овозможува Лесен Пристап До Вашиот Лаптоп Компјутер.Оваа Заштитна Лаптоп Торба За Носење Покрие Чанта Со Џеб Е Идеален За Вас Да Се Земе Вашиот Лаптоп Надвор.Бидејќи На Фотографија Светлината, Бојата Е Малку Поинаква,ве Молиме Овозможи 2-3cm Грешки во Мерењето.

Декларирани својства

Најдобри предлози