.

.

fitBAG Издржи Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за Samsung Галакси S6 (СМ-G920F). Парична казна Одговараат на Ткаенина Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екр

fitBAG Издржи Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за Samsung Галакси S6 (СМ-G920F). Парична казна Одговараат на Ткаенина Торбичка

Мислење на купувачите:

DEN 453.60
Износ
Залиха

Handsewn за совршено се вклопуваат за Samsung Галакси S6 (СМ-G920 F).Оваа торба само ќе одговара Samsung Галакси S6 (СМ-G920 F), без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Многу фини и модерен ткаенина.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Декларирани својства

Најдобри предлози