.

.

MoKo Ракав Торба за 13.3 Инчен Лаптоп, Носејќи Торбичка Преносни Ракав Случај со Џеб Одговара на површина про 8, Macbook Pro М1 Pro/М1 Max 14.2 2021, MacBook Air/Pro 13.3 2020, iPad Про 12.9 2021, Chromebook

MoKo Ракав Торба за 13.3 Инчен Лаптоп, Носејќи Торбичка Преносни Ракав Случај со Џеб Одговара на површина про 8, Macbook Pro М1 Pro/М1

Мислење на купувачите:

DEN 671.76
Износ
Залиха

КОМПАТИБИЛНОСТ : ракавот торба е за уреди до 13.3" и одговара на smart тастатура.Одговара на површина про 8, Macbook Pro М1 Pro/М1 Max 14.2 2021 Macbook Air 13.3 2019/2020, Mac Book Pro 13.3 2020, i Pad Про 12.9 М1 2021, i Pad Про 12.9" до 2015, i Pad Про 12.9" 2020 година (со smart тастатура folio), Chromebook Flex 5 13", Chromebook Спин 13, Google Пиксели Чеша 12.3", Површината Лаптоп Оди 12.4", Површина Про X/3/4/5/6/7, Површината Книга 3, Think Pad X13 intel 13.3" 2020, Think Book Плус 13.3" 2020 Година. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : торба торбичка е направен од високо-квалитет полиестер надворешни, мека внатрешна обвивка и дебели сунѓерот баласт, која не е само поздравниот-доказ, но, исто така, може да се заштити вашиот лаптоп од гребење и удари.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Постојат некои џебови за да ги организирате вашите предмети.Главната џеб за ставање на вашите уреди до 13.3 инчен.И на предниот џеб со доволно простор за чување на други додатоци како вашиот мобилен телефон, полначи, USB кабли, компјутерски глушец, моќ банка, слушалка, банкарски картички и други лични предмети.ПАТЕНТ ЗАТВОРАЊЕ : Трајни и мазна патент затворање направи лесен пристап до вашиот уред и додатоци.ПРЕНОСНИ : Со големина на 13.19" x 10.43" х 1.18" (33.5 x 26.5 x 3cm) и со рамо, рака дизајн, тоа е погодно да се стави во вашата торба додека случува надвор.Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека се измери димензија на вашиот уред пред купување.Компатибилност : .i Pad Про 12.9 2020 година. Macbook Pro 13.3" 2020 Година. Macbook Air 13.3" 2020/2019. Macbook Air Ретината 13.3" 2018. Површина Про X 13" 2019. Dell XPS13 13.3-Инчен.Samsung Лаптоп 9 13.3" 2018. Asus Zen Book Флип (UX360 CA) 13.3-Инчен, Zen Book Издание 30 UX334 FL 13.3", јога C640 13" 2019. Think Pad X13 Јога intel / X13 AMD / X13 intel 13.3" 2020, Think Book Плус 13.3" 2020, Think Pad X390 13.3" 2019. Chromebook Flex 5 13".Chromebook Спин 13.

Декларирани својства

Најдобри предлози