.

.

Roxie 11 12 инчен Лаптоп, Таблет Ракав, Ултра Тенок Преносни Најлон Патент за Носење Торба со Додаток Џеб за iPad и MacBook Лаптоп Chromebook Ultrabook

Roxie 11 12 инчен Лаптоп, Таблет Ракав, Ултра Тенок Преносни Најлон Патент за Носење Торба со Додаток Џеб за iPad и MacBook Лаптоп

Мислење на купувачите:

DEN 622.80
Износ
Залиха

[ Целосна Заштита ] - Направен од висок квалитет на најлон материјал, кој е мека, мазна, трајни и водоотпорен.Наредени со екстра мек шок доказ пена-клобуркаше обвивка, овој заштитен ракав може ефикасно се апсорбираат влијанија и намалување на штетите предизвикани од случајно bumping.Носи и заштити вашите уреди против навлажни, нечистотија, гребење и удари. [ Доволно Простор & Непречено Патент] - Екстра надворешните џебови се обезбеди доволно простор за складирање на кабли, полнач, глувчето, мобилен телефон, слушалка, моќ банка, пенкала, картички и други додатоци.Издржливи метална патентите планирам без проблеми и широко отворање на устата, го прави лесно да се слајд електронски уреди во и надвор. [ Слим & Преносни ] - Може да се врши сам или слајд во ранец, гласник торба или кој било друг заштитен кеси & сметководствена случаи.Едноставна и задоволување на вашите потреби.Модерна ракав случај со шари дизајн кои можат да се користат насекаде.Совршен за работа, бизнис, студирам, или на патување. [ Ракав Димензии ] - Надворешни димензии : 13 x 9.5 x 1.5 инчи, внатрешни димензии : 12 x 8.5 x 1 инчи. [ Торба Компатибилност ] - Компатибилен со повеќето 11 - 12 инчен таблет компјутер/лаптоп како Apple Mac Book Air Само 11,6", Microsoft Surface Pro 3, Lenovo Yoga 300 S / 300 11 / 700 11, HP Поток 11 / Павилјон 11, се Стремат Switch 11 / Р3-131 T / ES1-131 / Chromebook R, ASUS E200 HA / Eee Book X205 / Трансформатор Флип Книга TP200 SA, Samsung Galaxy Tab Про S, Dell Inspiron 11 / Latitude 3160 / 3150, Toshiba Satellite Радиус L10 / Satellite CL10-C-102 и повеќе.Roxie 11 / 11.6 / 12 Инчен Лаптоп Ракав Заштитни Случај Мека Поместена Вршење на Патент Торба Покрие Торбичка за само 11,6 Mac Book Air Netbook Tablet Ultrabook Chromebook на Apple HP Dell Lenovo Think Pad Asus Acer Samsung е тенок, преносни и лесен.Ова детално ја дизајнирани ракав торба не само што го штити вашиот уред од неочекувани штети, но, исто така, го задржува вашата essentials добро организирани, додека во движење.Професионален дизајн, премија на животната средина-пријателски материјал и таписерии изработка за да се обезбеди заштитен ракав е стилски и пристоен изглед, мека меур поместена внатрешни работи обезбеди вашиот лаптоп/таблет со 360 степени сите околу заштита без додавање која било тежина, целосно го штити вашиот уред од гребнатини, вдлабнатини, удари и шокови.Оваа ракав е мора да има за вашиот вредни лаптоп/таблет.

Декларирани својства

Најдобри предлози