.

.

Yiizy Случај Капакот за полнење за Motorola Мото G6 Случај, Дрвото за Печатење Дизајн Премиум Кожа прекривачот Паричникот Браник Тенок, Лесен Школка за заштита Торбичка со

Yiizy Случај Капакот за полнење за Motorola Мото G6 Случај, Дрвото за Печатење Дизајн Премиум Кожа прекривачот Паричникот Браник

Мислење на купувачите:

DEN 516.00
Износ
Залиха

Обезбедува максимална заштита од гребнатини и шокови за полнење за Motorola Мото G6. Високо-квалитетни, трајни, привремени премиум СТП кожа случај.Картичка слотови торбичка за носење ID, парични средства и кредитни картички.Медиумите Стојат Функција : Вграден-во мирување за хоризонтална поглед медиуми.Ултра Тенок folio тип случај да се минимизира големо и тежина.Производ Функција од Yiizy : Направен од висок квалитет на СТП кожа.Заоблени рабови нудат додадена заштита и софистициран изглед.Вграден картичка слотови, парични џеб и зглобовите lanyard овозможува погодност и брз, лесен пристап додека сте во движење.Отворите за dock конектор, полнач, од страна на копчиња, звучник, микрофон и камера беа токму за да ги намали.Обезбедува одлична заштита и спречување на гребење, прст печатење, нечистотија и секојдневно носат и солза од акумулира.

Декларирани својства

Најдобри предлози