.

.

fitBAG Издржи Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за UMi Z. Казна, Одговараат на Ткаенина Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Издржи Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за UMi Z. Казна, Одговараат на Ткаенина Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата

Мислење на купувачите:

DEN 453.60
Износ
Залиха

Handsewn за совршено се вклопуваат за UMi Z. Овој торба само ќе одговара UMi Z, без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Многу фини и модерен ткаенина.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Декларирани својства

Најдобри предлози