.

.

Оригиналниот DC Лилјак Девојка 005 iPhone XR Телефон Случај Маска

Оригиналниот DC Лилјак Девојка 005 iPhone XR Телефон Случај Маска

Мислење на купувачите:

DEN 532.80
Износ
Залиха

Оригиналниот и официјално лиценцирани производ со DC печати.Совршено фитинг дизајн.Најдобар квалитет.Сертифицирани материјали.Голема заштита.Мобилен телефон случај со лиценциран оригинални DC печати.Официјален ВАШИНГТОН ликови, направени од специјални TPU силикони.Совршено се вклопуваат за вашиот i Phone и дополнителна потпора и против пролизгување ефект.Висок квалитет и висока резолуција дигитални слики се испечатени на случајот да го опишат различни карактер дизајни.Благодарение на совршено се вклопуваат, сите копчиња може да се користи совршено.Камерата е исто така бесплатно.Мобилниот телефон случај заштитува од удари и гребнатини.

Декларирани својства

Најдобри предлози