.

.

Жените Лето Мрежа Возење Ракавици Заштита Од Сонце Велосипедизам Памук Ракавица Фитнес Тренингот Не Се Лизга Силикони Дише Кратко Возење Целосна Прст Ракавици

Жените Лето Мрежа Возење Ракавици Заштита Од Сонце Велосипедизам Памук Ракавица Фитнес Тренингот Не Се Лизга Силикони Дише Кратко

Мислење на купувачите:

DEN 379.20
Износ
Залиха

➤Заштита од сонце ракавици : Овие ракавици се убави, wicking и дише, удобно да се носат, со отвори, не се лизга, трајни и влага wicking перформанси, која може да го зголеми вашата удобност, анти-ултравиолетови зраци, топлина дисипација и впивање пот, дланка против пролизгување силикони. ➤Функција : со еден прст дизајн ви овозможува да го користите телефонот повеќе погодно.Во секојдневна употреба, што не треба да го носат постојано, што го прави патувањето полесно.На дланка-во облик на честички не се лизга дизајн го прави вашиот користат побезбедни.Мека, еластична, ултра-лесен, најдобри breathability, помага да се спречи прегревање. ➤Широко се користи применливи сцени : многу погоден за свадби, банкети, чај партии, танц партии, празнична опери, итн.; тоа е атрактивно за додаток за вечер носат,. ➤Исклучителен подарок : Со стилски изглед, тоа може да им обезбеди на вашите пријатели и семејство со исклучителна подароци на родендени или празници, и ги искажат својата грижа и љубов на вашиот партнер. ➤По-продажбата на услугата : Доколку имате какви било прашања или проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне.Добредојдовте на продавницата.Ние сме среќни да помогнеме.Ние сме производител, независна продукција, со висок квалитет, ниска цена бизнис модел, добредојдени да се консултираат и да buy Product име : заштита од Сонце gloves Product функција : дише, мека, екран на допир, elasticcolor:Розова , Сива , Бела , Беж , Виолетова , Black Material other Material : cotton Size : стандард size Suitable за рака обемот : 16-20cm/6.2-7.8 inch Package вклучува : 1 *Дами gloves Note : Пред купување, ве молиме обратете се до детална големина под опис на производот, и потоа да го изберете соодветна големина според обликот на вашата страна.Вашето задоволство е многу важна за нас.По добивањето на нашите производи, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне.среќен шопинг!ви благодарам многу.

Декларирани својства

Најдобри предлози