.

.

Рака Камион, Dolly за Движење Виткање Рака Количка со 440 LBS Вчитување Капацитет и 6 Тешки Тркала Dolly Количка за Багаж, Лични, Патување, се Движат и Користење

Рака Камион, Dolly за Движење Виткање Рака Количка со 440 LBS Вчитување Капацитет и 6 Тешки Тркала Dolly Количка за Багаж, Лични,

Мислење на купувачите:

DEN 1439.76
Износ
Залиха

Не се направи остра кривина на рамен пат.Секое тркало е 3 инчи широка, меѓу нив 4 универзална тркала, 2 директно тркала.Целокупниот здрав структура дизајн обезбедува флексибилност и стабилност на подвижни dolly.2 инчен, 42.4 lbs Пакетот Вклучува 1 x Виткање Рака Камион 2 x Еластична Bungee Кабелот Топло Совети 1.Најдобар Партнер За Вашето Патување - Виткање Рака Камион Со Надградена 6 Noiselessly Резервоарот Тркала. Ве молиме проверете ја големината пред да купите.Свитлива Големина за Лесно Складирање - Оваа количка dolly проширување максималната големина е 24.Премија и Издржливи Материјали - Ова dolly количката е направена од цврста Градба со кориснички инженеринг PP основна плоча, задебелена нерѓосувачки челик рачка, 6 монтажни TPE Гума Резервоарот тркала, што е повеќе трајни и стабилни од друга страна камион.5 инчен Проширување на Големината : 24.7 инчен, 38.Тоа е повеќе странец носат и притисок отпор, повеќе стабилна и флексибилна.Добар избор, дури и за активности на отворено Guguda Виткање Багаж Количка е погодно & преносни алатка за вашиот секојдневен патување кои можат да носат повеќе објекти и кога треба и каде и да сте, ги Зачувате вашите енергија кога превоз, превоз, или да се оди.Оваа багаж количка исто така има повлекување од продолжи основна плоча, која обезбедува дополнителен простор за ставање на поголем големина работи.5 инчен Максимална Вчитување Капацитет : 440 кг Производ Тежина : 7.Надгради Здрав Гума Резервоарот Тркала - Оваа тешка должност рака камион е опремен со 6 монтажни noiselessly 2,5-инчен Резервоарот тркала во комбинација со 4 360° спин универзална тркала и 2 фиксна директно тркала. Не се застане на страна камионот baseplate слајд и да игра.Флексибилни и Хуманизирано Дизајн - рака камион dolly има и висина прилагодувања, можете да ги прилагодите на различна висина во зависност од вашата потреба.Спецификација Вратоврска род агол : 90°, 120°, 145° Род должина : 21. Нозете и телото не треба да биде во близина на тркала премногу блиску за да се избегне bruising.1 инчен Виткање Големина на : 18.И, исто така, на два екстра надарен храбар bungee мозок може да ви помогне да носат повеќе објекти во некоја стабилен начин.На проширување основна плоча направени од издржлив индустриски Ниво инженеринг PP пластична рамка.Тоа е многу корисно за транспорт алатка за да се носат различни објекти во движење, исто така, совршен за движење, референци, патува, доставување, аеродром, станица, учениците, итн.Може да издржи тежина од 440 килограми, повисока од други обични колички.1 инч, за погодност за складирање и го носат истиот може да виткање да е големина 18.

Декларирани својства

Најдобри предлози