.

.

20-pin Headunit/Радио Жици се Подигнат со Управувачот се Префрлите Жици Компатибилен со 2007-2019 Nissan | Надградена Верзија на Metra 70-7552 | Подигнат Вклучува ССОУ и SWC иглички

20-pin Headunit/Радио Жици се Подигнат со Управувачот се Префрлите Жици Компатибилен со 2007-2019 Nissan | Надградена Верзија на

Мислење на купувачите:

DEN 407.76
Износ
Залиха

Се подигнат вклучува ССОУ и SWC иглички.Ова е надградена верзија на Metra 70-7552. Мора да купите некоја AXXESS ASWC-1 или слични воланот интерфејс модул за да се поврзете со овој модул.Ова се подигнат само вклучува жици кои одат на воланот прекинувачи.Овој адаптер се користи за да инсталирате некоја резервни Headunit/Стерео Приемник во 2007-up Нисан.Посветен земјата и +12 Volt Додаток жици лемење на моќ управувач за контрола на интерфејс модул.Високо Квалитетна ABS Пластика Пластични Конектор За Совршено се Вклопуваат.Пред Одземени За Да Се Направи Инсталацијата Брзо И Лесно.

Декларирани својства

Најдобри предлози