.

.

Дома бањата производи Антички Рачно Огледало, Огледало Шминка Мала Рачка Огледало Виткање Преносни Метални Преносни Рачен Огледало, Круг Древните Бронзени

Дома бањата производи Антички Рачно Огледало, Огледало Шминка Мала Рачка Огледало Виткање Преносни Метални Преносни Рачен Огледало,

Мислење на купувачите:

DEN 628.80
Износ
Залиха

На суетата огледала се направени од високо-крај метал.Елегантна и елегантен, рачно насликани, добра изработка.Погодни за семејства, канцелариите, патувања, училишта.mooth ергономски дрвена рачка за лесен пристап.Лесно да се прилагоди агол додека виткање, ја одржува разни акутни агли.

Декларирани својства

Најдобри предлози