.

.

Најк Мажите Трчање

Најк Мажите Трчање

Мислење на купувачите:

DEN 1439.52
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Обвивка : Синтетички.Единствена Материјал : Гума.Затворање : Чипка-up.Материјал Состав : Кожа Текстил.Чевли ширина : Нормален.На Nike air max 95 чевли одржува класичен дизајн линии на оригиналниот 1995 модел и max воздух амортизирање во forefoot дека тоа го направи познат.На Nike air max 95 чевли одржува класичен дизајн линии на оригиналниот 1995 модел.И max воздух амортизирање во forefoot дека тоа го направи познат.

Декларирани својства

Најдобри предлози