.

.

Нова Рамнотежа на Мажите 510 V5 Трага Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Мажите 510 V5 Трага Работи за Чевли

Мислење на купувачите:

DEN 1388.40
Износ
Залиха

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Cushioned Трчање : ABZORB midsole технологија во ова тркач апсорбира влијание преку комбинација на амортизирање и компресија отпор, и гумени outsole дава сила и издржливост.Вграден-Во Off-Road Технологија : Toe Заштита на технологијата им помага на заштита на нозе од карпи, корени и остатоци, додека ВО Упатуваа на outsole обезбедува сестран влечење за време на двете - и off-road активности.Кадифен, Cushioned Трчање : Овие тркачи функција лесни за вбризгување-украсениот ЕВА пена midsoles да се обезбеди лесен амортизирање и NB Мека + Поддршка за Вметнување на мемориската удобност што трае.Изградена Минатата : Со сите-во текот трајни изградба и агресивна lugged outsole, овие трага работи чевли се дизајнирани за да застане до сите на вашите активности на отворено.Атлетик Естетски : Со синтетички и решетката горен дел што ја испорача breathability и врвен квалитет одговара, овие работи чевли, исто така, ја пофали со стилски изгледа да се вклопуваат во со вашиот активен животен стил.Дали сте во потрага по лесни, издржливи и поддршка пар на патеката трчање?Тогаш вашата потрага завршува со Нова Рамнотежа 510v5. Трајност на надворешната ги исполнува одговорно комфор во внатрешноста за лесни работи чевли тоа е како подготвени како што се за trail run или што друго и вашиот ден има во продавницата.Изграден со солиден изградба, овие Нова Рамнотежа трага чевли понуда немилосрдните издржливост која е погодна за различни работи и на и надвор од патот.На lugged outsole на овие удобно трчање карактеристики НА УПАТУВАА технологија која обезбедува подобрена влеча на патеката или на патот, додека лесни за вбризгување-украсениот ЕВА пена midsole вклучува и ABZORB технологија за влијание на апсорпција и NB Мека + Поддршка за Вметнување на мемориската удобност што трае.За дополнителна заштита, засилен Пети Заштита на совет им помага на заштита на прстите од карпи, корени и остатоци, па можете да одат на off-road со доверба.

Декларирани својства

Најдобри предлози