.

.

Нова Рамнотежа на Жените W3040 Оптимална Контрола Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Жените W3040 Оптимална Контрола Работи за Чевли

Мислење на купувачите:

DEN 2340.96
Износ
Залиха

100% Синтетички.Направен во САД и се Увезени.Синтетички единствена.Автоматиката работи чевли со оптимална поддршка.ACTEVA midsole пена.Поддршка надворешни пета контра.Мулти-густина СТП insert (внеси).Ние се залагаме за нешто поголемо од патики.Ние шампион оние кои храбро се водени од своите страсти.Ние го подигнете спорт.Ние не десната страна на луѓето и на планетата.Заедно, ние се вози значајна промена во заедници во целиот свет.Добивме Сега.Нова Рамнотежа, е посветен да им помогне на спортистите да се постигне своите цели.Тоа е нивната мисија за повеќе од еден век.Тоа е зошто тие не се трошат пари на славна личност текст.Тие го потрошат за истражување и развој.Тоа е зошто тие не се дизајн на производи за да се вклопи сликата.Тие дизајн нив да се вклопуваат.Нова Рамнотежа е управувано да се направи најдобрите чевли за истата причина спортисти чипка нив : да се постигне најдоброто.

Декларирани својства

Најдобри предлози