.

.

adidas Мажите SL20 Работи за Чевли

adidas Мажите SL20 Работи за Чевли

Мислење на купувачите:

DEN 1518.24
Износ
Залиха

ткаенина.Гумен ѓон.adidas машки работи чевли; на adidas бренд има долга историја и вкоренето Врска со спортот.Сè што правиме е вкоренета во спортот; Управувано од страна на немилосрдните извршување на иновациите, како и со децении на таложење спортски науки експертиза, ние се грижиме за сите, од елитата на професионални спортисти и тимови за секој поединец кој сака да направи спортски дел од нивните животи.Кога вашиот трчање чевли се удобни, не се размислува за вашите нозе.Мислите дека за да оди малку подалеку.Или малку побрзо.Вие сте слободни да се притисни себе во овие adidas трчање.Мрежа горниот дел е дише и поддршка.Амортизирање во midsole е доволно светлина за експлозивни брзина и одговорно доволно за вкупно удобност. 3-Ленти инспирирани од Јапонската calligraphy ги направи изгледа екстра брзо.

Декларирани својства

Најдобри предлози