.

.

Притисни До Бари Push-Up Стојат S Форма Фитнес Push-Up Бар Алуминиум Push-Up Прозорци Се Залага За Вежбање Носителот Дома Затворен Спортска Опрема Pushup Одбор (Боја : Сина)

Притисни До Бари Push-Up Стојат S Форма Фитнес Push-Up Бар Алуминиум Push-Up Прозорци Се Залага За Вежбање Носителот Дома Затворен

Мислење на купувачите:

DEN 1271.76
Износ
Залиха

Избегне директна дланка контакт со земјата : Push-up поддршка може да истегнување на мускулите поефикасно, бидејќи дланка површината за контакт е помала и има одредена висина од земјата, и тоа е почиста од прави push-up прозорци директно на теренот. *Преносни, лесни фитнес опрема е совршен за семејствата, што ќе ви овозможи да вежба дома без да оди надвор. * S-тип професионален дизајн, не само модерен и дарежливи, но, исто така, може да се префрлат на повеќе фитнес агли и мулти-насочен фитнес. * Силен и издржлив, добра цврстина, висока цврстина, добри товарот перформанси, силна и не е лесно да ' рѓа. * Пена се справи, не се лизга, меки и удобни, може да се заштити дланка од повреда што го прави полесно за вас да се концентрира на остварување.На push-up поддршка ти дава чиста висина, дозволувајќи им на градите мускулите да се протегала во целост.Производ параметри : име на Производ : push-up stand Material : Steel Select со фитнес ефект : Арм training Fitness опрема класификација : S-тип push-ups Tips:1.Забелешка : ве Молиме да обрнете внимание за да manicured ноктите кога се носи овој производ.Не користите овој производ, ако таа е оштетена.2. За рачно мерење, големината може да биде малку различен, ве молам прости ми.3. Може да има некои хроматските аберации се должи на разликата во стрелаштво светлина.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.4. Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите.5. Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Солидна push-up поддршка, што го заслужуваат тоа!.

Декларирани својства

Најдобри предлози