.

.

Притисни До Бари Push-Up Стојат Push-up на Платите На Мажите И Жените Push Ups Стојат Дома Затворен Фитнес Опрема Push-Up Бар Стојат Тело (Боја : Црна+Сина)

Притисни До Бари Push-Up Стојат Push-up на Платите На Мажите И Жените Push Ups Стојат Дома Затворен Фитнес Опрема Push-Up Бар Стојат

Мислење на купувачите:

DEN 1177.44
Износ
Залиха

Избегне директна дланка контакт со земјата : Push-up поддршка може да истегнување на мускулите поефикасно, бидејќи дланка површината за контакт е помала и има одредена висина од земјата, и тоа е почиста од прави push-up прозорци директно на теренот. * Push-up стојат ви овозможува да го користите дома, може да се вежба без да оди надвор, јас верувам дека ќе ви се допадне него. * Го намалува притисокот на зглобовите и ја подобрува ефективноста на push-up прозорци. * Отстранлив дизајн, лесно да се носат, погоден за дом, канцеларија. * Здрав рамка со висок товарот капацитет, носат-отпорни, и издржливи.На push-up поддршка ти дава чиста висина, дозволувајќи им на градите мускулите да се протегала во целост.Име на производ : push-up support Color класификација : H-тип push-up frame Fitness ефект избор : рака мускулите training Fitness опрема класификација : I-во облик на push-ups Material : ABS plastic Tips:1.Забелешка : ве Молиме да обрнете внимание за да manicured ноктите кога се носи овој производ.Не користите овој производ, ако таа е оштетена.2. За рачно мерење, големината може да биде малку различен, ве молам прости ми.3. Може да има некои хроматските аберации се должи на разликата во стрелаштво светлина.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.4. Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите.5. Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Солидна push-up поддршка, што го заслужуваат тоа!.

Декларирани својства

Најдобри предлози