.

.

Песната Zhi Продавница Голема Метла Кат Чистење Долга Рачка Наежвам Инјекциска Смеса Метли Scrubber Одговара За Чистење На Отворено Двор Склад Алатки

Песната Zhi Продавница Голема Метла Кат Чистење Долга Рачка Наежвам Инјекциска Смеса Метли Scrubber Одговара За Чистење На Отворено

Мислење на купувачите:

DEN 1337.76
Износ
Залиха

Материјал : Пластични, од не ' Рѓосувачки челик.Тежина : 457g.Големина : се справи со должина-51.5 инчи; Метла глава - 32x10x5cm.Боја : Сина.Пакетот Вклучува : 3 X Пол 51.5"/36.2"/21", 1 X Метла Главата.Го прилагодите Големина Ќе Need There се 3 големини 51.5"/36.2"/21" , можете да изберете големина што ви треба.Оваа scrubber е лесен со голем зафат, пренослив и лесно да се инсталира.Ние, додаде пластични маска во двата краја на столбови за да се спречи раце од тоа да биде повреден од страна на рачка додека се инсталира, многу безбедно за kids Suitable за Многу Places Our кат четка добива многу на користење, без разлика дали затворен или на отворено, како што се чистење на купатило, кујна, на конкретна површина и гаража.Исто така погодна за разни видови на подот, мермер кат, плочки на подот, дрвените подни etc Specification Material : Пластични, од не 'Рѓосувачки steel Weight : 457g Size : се справи со должина-51.5 инчи; Метла глава - 32x10x5cm Color : Blue Package Include3 X Пол 51.5"/36.2"/21"1 X Метла Head Use & се Грижи Instructions1 After секоја употреба, препорачуваме тресат или исплакнете метла за да се отстрани вишокот на debris2 For најдобри чистење резултати виси во вентилирани место Задржи метла влакна оддалеченост од ѕидот и исклучување на подот.

Декларирани својства

Најдобри предлози